Sıkça Sorulan Sorular

Kapı, pencere veya herhangi bir girişin küçük, orta ve büyük çatı ile yağmur, güneş, kar vb. kötü hava koşullarından koruyan ve arkası duvara yaslanmış yapılardır.

Pratik sundurmaların kullanım alanları; bina ve apartma kapı girişlerinde, villa ve müstakil binalarda, pencere önlerinde, cami ve ibadet alanlarında, fabrika ve imalathanelerde, teraslar ve geniş balkon önlerinde, depo önü girişlerinde, sevkıyat giriş-çıkışlarında kullanılmaktadır.

Taşıyıcı kolonları (ayakları) 3 mm CNC metalden imal edilmiştir, üst kaplaması ise özel renklendirme teknikleriyle hazırlanan panel sistemleridir.

Tamamı Türkiye’de dizayn edilip üretilen Pratik Sundurma, kendine özgü çizgisi ve özgün modelleriyle sektöründe modayı takip eden değil modayı ortaya koyan bir markadır.

Ürünlerimiz, yapısı gereği kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilir, rahatlıkla yıkanabilir, cila vb. ekstra bir bakıma ihtiyacı yoktur.

Montajı hakkında tüm bilgileri Sundurma Montaj Kılavuzu (PDF) sayfasına giderek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde profesyonel montaj ekiplerimiz tarafından verilen uygulama hizmetimiz, 5 yıl montaj garantisi içermektedir.

Montaj süresi, uygulama yapılacak yüzeyin alan ölçüsüne, yüzey özelliği ve şekline (düz duvar, kolon, tavan vb.) göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama 1 saat kadar sürmektedir.

HAYALİNİZDEKİ SUNDURMA HİZMETİNE ULAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Gölgelendirme Sistemlerinde 1990’dan Bu Yana Profesyonel Çözümler Sunmaktayız.