Cam Saçak Modelleri

Albayrak Yapı İnşaat olarak cam saçak modelleri kartelamızda bulunan alternatiflerin sizi memnun edeceği düşüncesindeyiz. Cam saçak arasında en çok rağbet gören modelimiz paslanmaz taşıyıcılı cam saçak modelleri dir.
Metal ayak elektrostatik boyalı ve cnc kesim cam saçaklarımızda, başta osmanlı, selçuklu, lale, modern, yaprak motifleri olmak üzere farklı motifler ile şahıs veya firmaya özel isim ve logo içeren taşıyıcı ayaklar da imal etmekteyiz. Plastik taşıyıcı modellerimizde iste tek model seçeneği mevcuttur (AlbaPlast).

Cam Saçak Modelleri ve Görselleri

Cam saçak üzerinde kullanılan cam ürününü temperli ve/veya lamine temperli cam olmak zorundadır. Aksi taktirde; cam üzerine herhangi bir cisim düştüğünde veya çarptığında, camın kırılması ile beraber altında bulunan canlılara zarar verebilir. Fakat temperli cam olduğunda cam, kırılsa bile parça olarak dökülmemektedir. Kırıklar plaka halinde yüzeyde kalmaktadır.

Cam saçak modelleri için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Fakat kabaca en pahalı ürünümüz lamineli temperli camlı paslanmaz saçak modelleri dir. En uygun ürünümüz ise temperli camlı metal ayaklı saçak modellerimizdir. Cam, metal ve paslanmaz fiyatları değişkenlik gösterdiğinden fiyatları bizden arayarak alabilirsiniz.

Cam saçak motiflerimiz için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Beğendiniz ürünün siparişini bie bildirebilirsiniz. Ürününüz paslanmaz cam saçak ise 5 iş günü metal ayak ise 3-5 iş günü içerisinde hazırlanarak anlaşmalı kargo firmasına verilir.

Cevap bırakın