Cam Saçak Nedir?

Cam saçak nedir sorunuza vereceğimiz yanıt; genellikle binaya uygun tasarlanmış paslanmaz malzemelerden üretilen, müşterilerin bütçeleri binanın konumu ve özellekleri dikkate alınarak tasarlanan pratik sundurma ürünleridir. Büyük modelleri genellikle avm girişlerine ve plazalara uygulanabilmektedir. Renkli veya renksiz lamine temperli cam, ağırlı sebebiyle askı sistemi (spider) ile montaj edilir. Camın temperli olması kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma risklerini azaltır. Bu özelliği sebebiyle lamine temperli camlar güvenlik camı olarak kabul edilir.

Cam saçak sistemleri büyük yapılar haricinde genellike, binaların giriş kapılarının üstünde, pencere üstlerinde, kafeterya ve restorantların dış mekanları üzerinde kullanılmaktadır. Cam saçaklar tasarlanırken statik hesaplamar oldukça önem teşkil etmektedir. Cam ürünü cinsi gereği ağır bir üründür. Dolayısıyla taşıyıcılar gerekli yerde askı ile gerekli yerde çelik halat ve borular ile desteklenmelidir.

Cam Saçak Nedir?


Halk arasında son zamanlarda daha çok pratik cam sundurma adıyla anılan cam saçak sistemlerini firmamız 9 seneyi aşkın süredir yerinde imal ederek satışa sunmaktadır.

Cam saçak nedir, cam saçak fiyatları, cam saçak modelleri ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 487 00 61

 

 

 

Cevap bırakın