Cam Sundurma | Pratik Sundurma

Sundurma kavramına estetik bir yaklaşım sunan cam saçaklar mekanlara kullanışlı, pratik ve dekoratif bir görünüm katmaktadır. ALBAYRAK SAÇAK SİSTEMLERİ tarafından yapılan cam  uygulamaları;

Pratik sundurma ürünlerimizdeki fırsatlara bakmak için www.pratiksundurma.net sitemizi ziyaret ediniz.

Cam Sundurma:  Evlerden ziyade daha çok müşteri çekmek üzere şık bir dekorasyon amacı ile iş yerlerinde tercih edilen cam saçak koruma özelliğinden çok dekoratif yönüyle kullanılmaktadır. Son on yılda giderek daha revaçta bir şekilde insanların beğenisine sunulmaktadır. Kimi ofis ve iş hanlarında kullanıldığı gibi lüks apartman girişlerinde de şık bir ayrıntı olarak değerlendirilmektedir.

Kapı girişlerine, kötü hava koşullarına karşı korunmak amacıyla yerleştirilen saçaklar, oldukça güzel bir görünüm de ortaya çıkarır. Apartman girişinize hoş bir hava katmak isterseniz, siz de saçak satın alabilirsiniz.

Pratik sundurma

Diğer saçak çeşitlerinden çok farklı olan pratik sundurma istenilen ölçülerde imalat edilen yegane saçak biçimidir. Bu sayede standart ölçü biçimlerinde her türlü yapıya, binaya ve ev girişine uygun olarak üretilmektedir.

Taşıyıcı kollar vasıtasıyla son derece pratik ve portatif olma özelliğini taşımaktadır. Çerçeve sisteminin alüminyum olması sebebiyle de istenilen estetiği ve dayanıklılığı aynı oranda vermektedir.

Polikarbon Sundurma

 Saçak çeşitleri arasından en dayanıklı malzemelerle inşa edilmiş olan polikarbon saçak genellikle evlerde tercih edilmektedir. Ancak kimi yerlerde, duraklarda, iş yeri önlerinde ve yazlık mekanlarda da kullanılmaktadır. Polikarbon saçak hem yağmur sularının söz konusu mekana girmesine engel olur hem de güneş ışınlarının. Sadece insanlar için değil belli başlı yapılarda muhafaza edilmek istenen eşyaların da güneş ışınları karşısında solmasına, yağmur suları karşısında da bozulmasına mani olmaktadır. Polikarbon saçak amorf yapıda üretilen plastik bir dokuya sahiptir. Bu nedenle son derece dayanıklı olup uzun ömürlü bir şekilde senelerce kullanılmaktadır. Aynı zamanda sert esen rüzgarlara ve lodosa karşı dayanıklı olmasıyla da iklim şartlarının çetin geçtiği coğrafi bölgelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Önceleri tek tip renkte üretiliyor olsa da artık plastik yapıların da boyanabilir olması sebebiyle birçok renkte üretimi ve satışı mevcuttur.