Ferforje Saçak

Ferforje Saçak: Estetik ve dekoratif görünüme sahip ürünler ALbayrak Yapı Dekorasyon olarak ilk ilkemizdir. Dekorunuza cnc kesim ferforje motifli taşıyıcılı ferforje sundurma ekleyip dekorunuzu zenginleştirmek ve montaj yapılan alanın doğal hava şartlarına karşı korunaklı olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Ferforje ayaklarını sundurma ile birlikte ya da sadece ferforje ayaklarının satış hizmetini sağlamaktayız.Bize gönderdiğiniz siparişlerinizi sağlık bir paketleme işleminden geçirdikten sonra anlaşmalı kargo firmamıza teslim etmekteyiz. Gönderilerimiz anlaşlamamız geregi indirimli ücret ile tarafınıza gelmektedir.

Uygulama hizmetini İstanbul ve İzmir çevresinde vermekteyiz.

Ferforje Sacak Görselleri

Uygulandığı alanı korumakla görevli olan sundurmalarımızın cam, polikarbon veya solid kaplı olarak montajı yapılmaktadır.
Yağmur, kar, dolu ve güneş gibi olumsuz hava şartlarından uygulandığı alanı koruyan ferforje sundurmalarımız zararlı güneş ışınlarını (u.v.) %100 emerek, gün ışığını karşı tarafa transfer etmektedir.
Ferforje sundurma modelleri günümüzde en çok tercih edilen sundurma modelleridir.
Maliyet olarak paslanmaz cnc kesim modellerin yanı sıra cam ile kaplanmış ürünler en yüksek maaliyete sahip olan ürünlerimidir.
Daha ekonomik ürün arayan müşterilerimiz için cnc kesim metal ayak taşıyı yanında polikarbon kaplama ürününü önermekteyiz.
Gerek cam için gerek polikarbonat için değişik renk seçeneklerine sahip ürünler imal etmekteyiz.

Ferforje sundurmalar hakkında sormak istedikleriniz ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.: 0216 487 00 61

 

Cevap bırakın