Kapı Önü Sundurma

Genel olarak kapı, cam ve/veya herhangi bir geçidin üzerine monte edilen, ilk bakışta bir çatıyı andıran yağmur, güneş, kar ve diğer kötü hava koşularından mekanı koruyan yapıdır. Ayrıca binalarınıza ve iş yerlerinize estetik bir görünümde kazandırır.

Kapı Önü Sundurmalar Niçin Yapılır?

Kapı önü sundurmalar genellikle apartman ve/veya müstakil evlerin kapısına hem dekorasyon hemde kötü hava koşulları nedenleriyle yapılmaktadırlar.

Kapı Önü Sundurmalar Neyden Üretilir?

Kapı önü sundurmalar, bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterdiğinden birçok tipi bulunur. Sundurmaları incelediğimizde iki bölümden oluştuğunu görürüz taşıyıcı kolon ve üst kaplama. Bu iki bölümde genelde, sert plastik, metal, ahşap ve CNC kesim sac, cam ve pleksi, polikarbonat kullanılmaktadır.
Kapıdan dışarı çıktığınızı düşünün yağmurdan habersizsiniz ve aceleyle çıkıyorsunuz ayağınızın kayma olasılığı oldukça yüksektir.

Kapı Önü sundurmalar sadece camları değil kapıları korumak için ve geçitlere de genellikle dekorasyon amaçlı yapılırlar. Sizde kapı önü sundurma yapıyorsanız sitemizde bulunan modellerimizi inceleyerek bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kapı Önü Sundurmalar Hakkında Detal Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz: 0216 487 00 61