Polikarbonat Çatı Kaplamaları

Polikarbonat Çatı Kaplamaları

 

            Polikarbonat çatı kaplamaları, cama benzeyen ve cam gibi olan bir üründür. Işığı geçirmesi nedeni ile çatı görevi görmesi yanında, ışıktan maksimum faydalanabileceğiniz, sağlam ürünlerdir. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı, darbeye karşı sert bir üründür.

 polikarbonat cati kaplamalari 1 polikarbonat cati kaplamalari 2

 

 

 Polikarbonat Çatı Kaplamanın Özellikleri

 

            Polikarbonat Çatı Kaplamaları, yüksek sıcaklığa, sert soğuğa karşı son derece dayanıklıdır. Sızdırmaz özelliği ile yağmur, dolu ve kar gibi olaylarda, oldukça dayanıklıdır. Fabrikaların çatılarının kaplanması nedeni ile ışıktan maksimum faydalanabilmektedir. Ateşe dayanıklı olması nedeni ile uzun ömürlüdür. Şeffaf plastik olarak adlandırılan ürün, farklı kalınlıkta üretilebilir. Işık yayma özelliği ile mükemmeldir.

             6 da 1 camdan daha hafif olan polikarbonat çatı kaplamaları, cama göre 200 kat daha dayanıklıdır. Metal ve alüminyum çatı çalışmalarında, ahşap çatı çalışmalarında kullanılır. Polikarbonat oluklu levhi, tek ve çok katlı polikarbonat, sandviç panel uyumlu polikarbonat ve çok duvarlı polikarbonat levha çeşitleri ile müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

 

 Polikarbonat Çatı Kaplama Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

 

            Kullanışlı olan bu ürün, birçok sektörde kullanılmaktadır. Hesaplı olması ve ışıktan maksimum yararlanılması nedeni ile çok tercih edilen bir üründür. Estetik ve zarif dizaynı ile çatı kültürünü değiştirmiştir. Polikarbonat Çatı Kaplamaları, çatı imalatında, kış bahçesi çalışmalarında, fabrika penceresi ve çatılarında, imalathanelerde, evlerin teraslarında, kış bahçelerinde, reklam panolarında, otobüs duraklarında, yürüyüş yollarında, otoparklarda, seralarda, spor salonunda, binaların geçit yerlerinde, iki bina arasında ve kamelya çatılarında, rahatlıkla kullanılan bir üründür.

 polikarbonat cati kaplamalari 3 polikarbonat cati kaplamalari 4

 

 Polikarbonat Çatı Sistemleri Neden Tercih Edilmelidir?

 

            Polikarbonat Çatı Kaplamaları, hesaplı, estetik ve kullanışlı özelliği ile oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Günümüz teknolojisinin son ürünlerinden olan, polikarbonat çatı sistemleri, diğer çatı çalışmalarına göre, daha hızlı bir şekilde döşenmektedir. Hızlı olması yanında, hesaplı ve estetik olması, önemli olan seçenekleri arasındadır. Diğer çatı sistemlerinde, birçok ustaya para ödemek zorundasınız. Ancak bu sistemde, tek bir kuruluşla muhatap olmaktasınız. Akma, kırılma olmadığı için, uzun süre kullanılabilir.

            Diğer çatılardaki gibi, kiremitlerin kırılması, çökmeler ve sızdırmalar, kesinlikle meydana gelmez. Dış taraftan oldukça estetik olması nedeni ile yapılarınızın tasarımlarını bozmaz. Işığı geçirmesi nedeni ile gün ışığından maksimum faydalanmanıza yardımcı olur.

 

Polikarbonat Çatı Kaplamaları İle İlgili Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 487 00 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir