Pratik Sundurma Montajı

Pratik Sundurma Montajı Nasıl Yapılır?

İlk öncelikler sundurmanın geleceği alan belirlenmeli ve ölçüleri hatasız bir şekilde işaretlenmelidir. Daha sonra pratik sundurmalarda bulunan taşıyıcı ayaklar monte edilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta terazi kullanımı olacaktır. Her iki taşıyıcının bir birleriyle aynı ölçülerde monte edilmesi gerekir aksi halde yamuk bir sundurma hoş olmayan bir görünüm elde etmenize sebep olur.

Taşıyıcı ayaklar monte edildikten sonra sundurma taşıyılara monte edilir. Pratik sundurmalar basit bir sistemde oldukları için zor bir kurulum gerektirmez. Yinede yapamayacağınıza inanıyorsanız firmamız montaj hizmeti de vermektedir. Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin: 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…

Pratik Sundurma Montajı Nasıl Yapılır?

Pratik sundurmalar proje ve fazla maliyet gerektirmeyen dekoratif kapı önü, pencere vs. kapatmalardır. Kısa sürede montajı yapılabilmektedir. Pratik sundurmalar, kapı ve pencerelerin korunması yanı sıra mekanlarda estetik bir görünüm kazandırır. Pratik Sundurma, aynı zamanda pencere ve kapılarınızı yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı da korumaktadır.
Pratik Sundurma Montajı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin:  0553 217 60 67