Pratik Sundurma | Pratik Sundurma Modelleri

Pratik Sundurma  | Pratik Sundurma Modelleri | Pratik Sundurma Uygulaması | Pratik Sundurma Fiyatları | İstanbul Pratik Sundurma | Sundurma İmalatı | Pratik Sundurma Firması | Pratik Sundurma Sistemleri

Pratik Sundurma: Sundurma, hayatımızı kolaylaştıran yapı taşlarından biridir. Birçok alanda ve bölgede koruma ve mukavemet amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle pratik sundurma adı verilen ve özellikleri herkese karşı fonksiyonel olan sundurmalar, gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer etmeye başlamıştır. Halk arasında saçak adı da verilmektedir. Birçok eski ve yeni apartman girişlerinde bulunmaktadır. Bu anlamda uygarlığın da bir sembolü haline gelmiştir. Çok eski çağlardan bu yana kullanılmakta ve birçok binanın girişinde hem dekorasyon hem de güvence materyali olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pratik Sundurmanın Genel Özellikleri Nelerdir?

Adından da anlaşılacağı üzere pratik sundurma birçok alanda ve pratik faaliyette değerlendirilmektedir. En büyük özelliklerinin başında eklemeli olarak istenilen uzunlukta kullanılıyor olmasıdır. Destek kolları alüminyum yapıda olduğu için çok daha dayanıklı ve sağlam bir şekilde söz konusu bölgelerde koruyucu olarak tatbik edilmektedir. Ne kadar dayanıklıysa o kadar da hafif olması bir diğer tercih sebebidir. Çoğu kullanıcı kutusunda malzemeleri ile kurulumu kolaylıkla kendisi sağlamaktadır. Pratik sundurmalar son yıllarda kişisel araçların üst kapama modeli olarak da değerlendirilmektedir. Ancak istenilen ende ve ebatta kullanılıyor olması birçok aracın koruyucu olarak kullanılmasına da olanak tanımaktadır. Değişik standart ölçüleri de mevcuttur ve bu sayede standart ölçeklerde de siparişi mümkündür.

Hafif ve dayanıklı olması taşınabilir olma özelliğini korumasına da vesile olmaktadır. Apartman ve ev girişlerinde hem kapıları hem de kapıların üzerindeki pencereleri korur. Bu koruma yağmur ve kar gibi sert iklim şartlarına olduğu kadar güneş ışınlarına karşı da olmaktadır. Bu sayede ahşap ve benzeri yapılardaki ürünlerin zamanla eskimesine ve bozulmasına da mani olmaktadır. Montaj aşaması da en az kullanımı kadar kolaydır. Camla karşılaştırıldığında birçok deneyim ve deneme sonucunda ondan onlarca kat daha güçlü olduğu tespit edilmiştir. Hızlı bir şekilde cereyan eden çarpmalar sonucunda bile dayanıklılığını korumaktadır. Birçok Avm ve telefon kulübesi gibi halka açık alanlarda da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Herhangi bir standart ölçeği olmadığı için sundurma fiyatları sabit değildir. Tamamen isteğe ve siparişe göre fiyat dağılımı da değişiklik göstermektedir.

Pratik Sundurma; Sundurmalarımız her mekana uygun, koruma, gölge ve ortam sıcaklığını düşüren fevkalade bir aksesuardır. Ürünlerimiz olumsuz hava şartlarına karşı dayanaklı ve ekonomik çözümler sunan modern tasarımlardan oluşmaktadır. Pencere kapı ve mağaza çözümlerinde %99 ultra viyole koruma sağlarken, aynı zamanda gün ışığının içeri girmesini sağlar. Aluminyum yada polikarbonat malzemeden üretimlerimiz mevcuttur. Evinize/iş yerlerinizde zarif bir dokunuş eklemek için mükemmel çözümler sunuyoruz.

Albayrak Yapı olarak pratik sundurma alanında tecrübesi ve birinci kalitede kullanmış olduğu malzemelerle kısa zamanda bu alanda marka haline geldik. Önceliğimiz; sizlerin rahat bir hayat yaşamanızdır. İsterseniz temin edebilir ya da uygulamasıyla birlikte biz yapabiliriz. Telefonlarımız 24 saat hizmetinize açıktır.

Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin;  0553 217 60 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir