Sundurma Çatı Sistemleri

Sundurma Çatı Sistemleri: Yapıları, doğal afetlerden (yağmur, rüzgar, kar, dolu ve güneş gibi etkenlerden) koruyan elemanlara genel tabir ile çatı adı verilir. Genellikle ahşap, çelik ve betonarmeden yapılan çatılar . Konut, işyeri, atelye, fabrika, hastane, okul ve buna benzer pek çok yapıda sundurma çatı sistemleri kullanılmaktadır.

Kapı önü modüler saçaklarda sundurma çatı olarak tabir edilse de. Aslında daha uygun olan içerik teras üstü sundurma çatı kapatma sistemleridir. Bunların da en yaygın olanı çelik konstrüksiyon üstüne ahşap kaplama yapılarak tamamlanan uygulamalardır.

Sundurma Çatı Görselleri;

Sundurma çatı sistemleri nin ana görevleri kar yükünü emniyetle taşımak, altında bulunan alanı yağmurdan arındırmak ve rüzgarı azaltmak veya tamamen kesmektir.

Tek yüzeyli çatı da denilen sundurma çatı sistemleri nin yapımında tercihimiz çelik konstrüksiyon karkas sistemi kullanmaktır. Müstakil binalarda, ayrık olarak da uygulanabildiği gibi. Başka bir binanın duvarına dayalı şekilde de yapılabilmektedir. Teras veya balkonlarınızı kötü hava şartlarından korurken aynı zamanda dekoratif çözümlerde arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Ahşap tavanlı, cam tavanlı, polikarbon tavanlı, solid tavanlı, trapez sac tavanlı veya skylife (sürgülü cam tavan) sistemler ile çözüm odaklı uygulamalar geliştirmekteyiz. Sundurma çatı sistemlerimiz gerek uzun ömürlülük açısından gerekse estetik açıdan yılların tecrübesi ile ortaya çıkmış sistemlerdir.

Sundurma çatı sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0216 487 00 61

Cevap bırakın